Real Madryt pokonał Inter Mediolan, piękny gol Jamesa Rodrigueza [WIDEO]

W towarzyskim meczu w Guangzhou Real Madryt pokonał w poniedziałek Inter Mediolan 3:0. Przepiękną bramkę z rzutu wolnego zdobył James Rodriguez.
Rodriguez pojawił się na boisku w 78. minucie, ale to do niego należy najładniejsza akcja spotkania. Dwie minuty przed końcem spotkania kapitalnie uderzył w okienko z 25 metrów, nie dając żadnych szans Samirowi Handanoviciowi.

Inter prowadził grę, ale znacznie groźniejszy był Real, napędzany przez kontry Garetha Bale'a i Cristiano Ronaldo. Bardzo ładny strzał z wolnego Portugalczyka obronił Handanović.

Pierwszą bramkę zdobył Jese po podaniu Marcelo, a po przerwie podwyższył Raphael Varane.

Inter przegrał w Chinach już trzeci kolejny mecz, poprzednio ulegając 0:1 Bayernowi Monachium i Milanowi. Real przegrał z Romą, a w piątek pokonał 4:1 Manchester City. W czwartek w kolejnym sparingu zagra z Milanem.