Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Agent Cristiano Ronaldo: "Jego klauzula odejścia to miliard euro"

- Klauzula odejścia zapisana w kontrakcie Cristiano Ronaldo wynosi miliard euro - powiedział w rozmowie z BBC Sport jego agent Jorge Mendes.
- Tyle jest wart. Nie da się znaleźć drugiego takiego piłkarza. Jeśli z jakiegokolwiek powodu klub zdecydowałby się jutro go sprzedać za 300 mln, ktoś by tyle zapłacił.

Ale czy to oznacza, że Portugalczyk może odejść z Realu? - Z pewnością zakończy tutaj karierę. Nie opuści Realu Madryt - stwierdził Mendes.

To najpotężniejszy agent piłkarski na świecie. Suma transferów, przy których pośredniczył, miała już przekroczyć kwotę miliarda funtów. - Ludzie nie rozumieją roli agentów. Bycie agentem oznacza wiele różnych rzeczy. Jestem normalną osobą, ciężko pracuję każdego dnia. Mam swoje ambicje, jestem zdeterminowany oraz szczery, robię dobre rzeczy - to jest najważniejsze.

Skrytykował również decyzję FIFA o zablokowaniu third party-ownership (więcej o tym procederze przeczytasz w tym tekście). - FIFA i UEFA to nie policja. Ustalanie zasad jest bardzo ważne, ale dobrych zasad. Jestem pewien, że już niedługo sądy przeciwstawią się tej decyzji.

Najciekawsze gole weekendu