Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Sevlilla Krychowiaka nie wypuści. "Negocjacji nie będzie"

Prezydent Sevilli Jose Castro powiedział dziennikowi "Marca", że nie będzie z nikim negocjował transferu Grzegorza Krychowiaka. Inna sprawa, jeśli ktoś będzie gotów zapłacić kwotę odstępnego, wtedy nie będziemy mieli wyjścia. Ale negocjacji nie będzie - podkreślił.
Polski pomocnik jest jednym z najlepszych graczy Sevilli, który wyróżnia się nawet w meczach sromotnie przegranych - jak o ostatni pojedynek z Barceloną (1:5). Dlatego nie należy się dziwić, że Krychowiaka obserwują czołowe drużyny Premier League i Bundesligi. O Polaka pytać mieli szefowie Arsenalu i Borussii. Ale Sevilla łatwo go nie wypuści.

- Jedno jest jasne, w sprawie Krychowiaka nie będzie negocjacji - powiedział dziennikowi "Marca" Jose Castro, prezydent klubu.

- Nie ma negocjacji w sprawie Krychowiaka. Nic a nic. Inna sprawa, jeśli ktoś będzie gotów zapłacić kwotę odstępnego, wtedy nie będziemy mieli wyjścia. Ale negocjacji nie będzie - podkreślił dobitnie Castro. W umowie z Polakiem zapisano klauzulę odstępnego w wysokości 30 mln euro.

Jak (nie) strzela Lewandowski. Jak wypada na tle innych czołowych napastników świata?


Co powinien zrobić Krychowiak po tym sezonie?