Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Henry: "Ronaldo nie jest tak utalentowany jak Messi".

- Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem świata. Cristiano Ronaldo również jest wspaniały, ale Messi to czysty talent - powiedział w rozmowie z BBC Thierry Henry. Francuz docenia jednak pracę, jaką w procesie samodoskonalenia wykonuje as Realu Madryt.
- Uważam, że Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem świata, ale szanuję także ilość pracy, jaką w swój rozwój wkłada Cristiano Ronaldo. Messi jest inny. Argentyńczyk ma niesamowity, naturalny talent. Ronaldo stawia na sumienny trening - powiedział w rozmowie z BBC Thierry Henry. Co ciekawe, Francuza przepytywał... Rio Ferdinand.

- Louis Saha opowiadał mi, że Ronaldo był najbardziej pracowitym piłkarzem Manchesteru United. Nie mówię, że Messi nie musi pracować, ale mam wrażenie, że Argentyńczykowi wszystko przychodzi łatwiej. Obaj mają jednak podobną mentalność. Zawsze chcą triumfować - dodał Henry.

Ponadto, Francuz odniósł się do pozyskania przez FC Barcelonę Luisa Suareza. - Urugwajczyk jest pazerny na gole, samolubny w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Na pewno zdobędzie wiele bramek - podsumował Francuz.