0
0
0
Real Madryt
Skład: Casillas, Marcelo, Ramos, Pepe, Arbeloa, Modrić, Illarramendi, Ronaldo, Jese, Bale, Benzema Bramki: Benzema (18.), Rodriguez (60.)
Osasuna
Skład: Riesgo, Oier, Flano, Arribas, Damia, Silva, Loe, Cejudo, De las Cuevas, Torres, Riera
Real Madryt pokonał Osasune 2:0 na własnym stadionie w pierwszym meczu 1/8 finału Copa Del Rey. Bramki strzelali Karim Benzema i Jese Rodriguez.
Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

Real otworzył wynik już w dziewiętnastej minucie spotkania. Karim Benzema wykorzystał bardzo precyzyjne dośrodkowanie Luki Modricia z rzutu wolnego i skierował piłkę głową do siatki.

W drugiej połowie wynik ustalił Jese Rodriguez. Gospodarze wykorzystali błąd defensywy Osasuny, Benzema odegrał do Ronaldo, a ten podał właśnie do Jese, któremu piłka najpierw nieco uciekła, ale zdołał do niej dopaść i pokonać bramkarza rywali.

Rewanż odbędzie się w środę na stadionie Osasuny. Początek spotkania o 21.30.