Primera Division. Pierwszy gol Bale'a nie wystarczył. Real remisuje z Villarrealem

Kartki:Aquino, Pina - żółta
Skład:Asenjo - Gaspar, Musacchio, Dorado, Costa - Aquino, Trigueros (71. Pina), Bruno, Cani - Dos Santos (75. Perez), Pereira (65. Uche)
Real Madryt
Bramki:Bale (39.), Ronaldo (64.)
Kartki:Nacho, Ramos, Morata - żółta
Skład:Lopez - Carvajal, Pepe, Ramos, Nacho - Modrić, Illarramendi (62. Khedira) - Bale (61. Di Maria), Isco, Ronaldo - Benzema (73. Morata)
Villarreal zremisował 2:2 z Realem Madryt w meczu czwartej kolejki Primera Division. Na El Madrigal zadebiutował Gareth Bale, który był autorem pierwszej bramki dla ?Królewskich?.
Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

Wynik niespodziewanie w 21. minucie otworzył Cani. Villarreal od początku spotkania imponował w ataku pozycyjnym i nie pozwalał zepchnąć się do obrony faworyzowanemu zespołowi z Madrytu. Podopieczni Carlo Ancelottiego odpowiedzieli dopiero w 39. minucie, kiedy to Gareth Bale wykorzystał dogranie Carvajala i skierował piłkę do siatki z najbliższej odległości.

W drugiej połowie Real zaczął lepiej poczynać sobie w ofensywie. Jednak dopiero po zejściu wspomnianego Walijczyka udało im się strzelić bramkę. Cristiano Ronaldo dał Realowi prowadzenie w 64. minucie, ale Giovani Dos Santos wyrównał już sześć minut później.

Jak się okazało, była to ostatnia bramka w tym spotkaniu i tym samym oba zespoły podzieliły się punktami, zachowując miano niepokonanych w Primera Division.

Liderem po sobotnich spotkaniach pozostała FC Barcelona, która wygrała 3:2 z Sevillą.