Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Real wyjaśnia: Perez nie udzielił wywiadu w sprawie Oezila

Wypowiedzi Florentina Pereza mówiące o przyczynach odejścia Mesuta Oezila z Realu Madryt nie są prawdziwe - poinformował klub.
- To nie jest piłkarz, który chce osiągnąć sukces. Mesut ma obsesję na punkcie kobiet. Uwielbiał spędzać całe noce na zabawach w madryckich klubach. Gdy zwróciłem na to uwagę, zachowywał się tak, jakby nic się nie stało - takie słowa opublikował na swojej internetowej dziennik "ABC", twierdząc, że ich autorem jest Perez, prezydent Realu. Hiszpan miał w ten sposób tłumaczyć przyczyny odejścia niemieckiego reprezentanta z klubu.

W czwartek Real za pośrednictwem agencji prasowej EFE zdementował te słowa. Klub zasugerował, że artykuł sporządzono "z relacji wielu źródeł, ale nie prezydenta madryckiego klubu".

Tego samego dnia "ABC" napisało: "Florentino Perez nie udzielił żadnego wywiadu, nie złożył żadnej deklaracji w sprawie Oezila. Przykro nam, że opublikowane przez nas informacje doprowadziły do błędnej interpretacji tematu.

2 września Oezil został graczem Arsenalu. Londyńczycy zapłacili za niego około 50 milionów euro. Dla Arsenalu jest to transferowy rekord. Zawodnik będzie zarabiał około 150 tysięcy euro tygodniowo. Reprezentant Niemiec podpisał pięcioletni kontrakt.