Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Ojciec Mesuta Oezila chce pozwać Real Madryt

Mustafa Oezil stanowczo zaprzeczył oskarżeniom prezesa Realu Madryt, jakoby jego syn miał obsesję na temat kobiet. Zapowiedział pozwanie Florentino Pereza do sądu.


- To nie jest prawdziwy piłkarz, który chce osiągnąć sukces. Mesut ma obsesję na temat kobiet. Uwielbiał spędzać całe noce na zabawach w madryckich klubach. Gdy zwróciłem na to uwagę, zachowywał się tak, jakby nic się nie stało - powiedział Perez w wywiadzie dla portalu Abc.es.

Oskarżeniom zaprzeczył ojciec 24-letniego piłkarza. - To, że ktoś zarabia dużo pieniędzy, nie oznacza, że jest człowiekiem honoru. Perez jest człowiekiem bez honoru - powiedział Mustafa Oezil w rozmowie z "Bildem".

- Skoro Mesut prowadził niesportowe życie w Madrycie, to czemu zawsze grał? Chcą go teraz obwinić, bo kibice i koledzy z zespołu są źli z powodu tego transferu. Z Mesuta robią teraz kozła ofiarnego, a ze mnie chciwego ojca. Będziemy bronić naszych praw - zapowiedział.

Oezil zdobył lub asystował przy 108 bramkach w 159 meczach Realu. W ostatnim dniu letniego okienka transferowego przeszedł do Arsenalu za 40 milionów funtów.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone