Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Gareth Bale trenował po raz pierwszy z Realem Madryt

Najdroższy piłkarz świata po raz pierwszy trenował ze swoim nowym klubem. W środę Gareth Bale pojawił się w ośrodku treningowym zespołu, a jako pierwszy przywitał go Cristiano Ronaldo.
Real na swojej stronie internetowej opublikował zdjęcia piłkarza z pierwszej wizyty w centrum treningowym Valdebabas. Na fotografiach widać, jak Bale wita się z Cristiano Ronaldo. Portugalczyk był jednym z pierwszych, którzy rozmawiali z nowym graczem Realu. Na stronie "Królewskich" jest też jego zdjęcie z trenerem Carlo Ancelottim. Później Walijczyk wziął udział w treningu.

"Bale zaczął zajęcia od indywidualnego treningu, później dołączył do zespołu. Walijczyk oraz inni piłkarze, którzy wystąpili w swoich reprezentacjach narodowych, ćwiczyli z piłkami" - czytamy na stronie Realu. Hiszpańska prasa spekuluje, że Bale może już zadebiutować w sobotnim meczu z Villarreal (godz. 22).

We wtorek Bale zagrał swój pierwszy od 116 dni oficjalny mecz. Wszedł na ostatnie 30 minut meczu eliminacji mistrzostw świata, w którym Walia przegrała z Serbią 0:3.