Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bukmacherzy obniżają kursy na przejście Ronaldo do United

Po tym, jak Cristiano Ronaldo ogłosił na swoim Twitterze, że nie rozmawia o przedłużeniu kontraktu z Realem Madryt, bukmacherzy znacząco obniżyli kursy na jego przejście do Manchesteru United.
Obecnie za każdego funta postawionego na to, że Ronaldo zagra w United, można wygrać u Williama Hilla 3,5. To, że pozostanie w drużynie 'Królewskich' jest oceniane na 1,44.

Portugalczyka bardzo chciałby sprowadzić nowy menedżer 'Czerwonych Diabłów' David Moyes. Problemem oczywiście jest cena. Za zawodnika Realu na dwa lata przed końcem jego kontraktu trzeba zapłacić około 60 mln funtów.

Sam Real bardzo chciałby zatrzymać piłkarza. Niedawno prezydent 'Królewskich' Florentino Perez zapowiadał, że zrobi wszystko, aby zawodnik pozostał w klubie: - Moim celem, celem Cristiano i celem wszystkich prawdziwych kibiców Realu jest to, żeby ten zawodnik był liderem zespołu jeszcze przez wiele lat. Jeżeli tak wiele osób żąda tego samego, to scenariusz zazwyczaj wchodzi w życie - bez cienia wątpliwości.

Media w Hiszpanii informowały, że Ronaldo jest bliski przedłużenia kontraktu do 2018 r. Sam piłkarz zaprzeczył temu na swoim Twitterze. "Wszystkie informacje o moim przedłużeniu kontraktu z Realem są fałszywe" - ujawnił Portugalczyk.

Mówi się, że Monaco jest gotowe wyłożyć na niego aż 100 mln euro i 20 mln euro pensji dla samego piłkarza.