Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Coentrao na wylocie z Realu

Zdaniem hiszpańskiego dziennika ?AS? Fabio Coentrao niedługo pożegna się z Realem Madryt i przeniesie się do Monaco lub Tottenhamu Hotspur.
Portugalczyk mógłby trafić do londyńskiego klubu w ramach rozliczenia za Garetha Bale'a, co pozwoliłoby obniżyć cenę za walijskiego skrzydłowego. Taki transfer wydaje się jednak mało prawdopodobny, jako że gwiazda Tottenhamu ma przedłużyć kontrakt z londyńskim klubem. W jego ramach miałby zarabiać 150 tys. funtów tygodniowo, a po sezonie 2013/14 mógłby odejść, gdyby pojawiła się oferta w wysokości 50 mln.

Bardziej realny wydaje się transfer do AS Monaco. Beniaminek ligi francuskiej miałby zapłacić 18 mln euro, co nie stanowi dla niego problemu - niedawno za 70 mln euro pozyskał Joao Moutinho oraz Jamesa Rodrigueza. Na dniach ma zostać potwierdzony transfer Falcao w wysokości 60 mln. Agentem tej trójki oraz Coentrao jest Jorge Mendes, który według informacji hiszpańskiej gazety ma nakłaniać Coentrao do zmiany otoczenia.

25-letni Portugalczyk niedawno przyznał, iż życie na Santiago Bernabeu nie przypomina bajki i od początku przygody z Realem czuł się niechciany. Coentrao w lecie 2011 roku kosztował 30 mln euro.