1
0
1
Valencia
Bramki: Costa 52. Kartki: Victor Ruiz, Pereira, Costa, Banega - żółta Skład: Guaita - Cissokho, Rami, Costa, Pereira - Victor Ruiz (Piatti 58.), Costa - Guardado (Banega 46.), Jonas (Canales 70.), Viera - Valdez
Real Madryt
Bramki: Benzema 43. Kartki: Coentrao, Di Maria - czerwona za dwie żółte, Ronaldo, Modrić, Nacho - żółta Skład: Casillas (Adan 17.) - Arbeloa, Albiol, Varane, Coentrao - Alonso, Khedira - Di Maria, Oezil (Nacho 53.), Ronaldo - Benzema (Modrić 72.)
Real Madryt zremisował na wyjeździe 1:1 z Valencią z drugim meczu 1/4 finału Pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu podopieczni Jose Mourinho wygrali 2:0 i to oni awansują do półfinału
Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo

Nie był to mecz najwyższych lotów. Real nastawiał się głównie na kontry, a ataki Valencii były dość nieporadne. Jedyną bramkę dla "Królewskich" strzelił tuż przed przerwą Karim Benzema wykorzystując błąd obrońców gospodarzy i świetne podanie Xabiego Alonso. Po przerwie wyrównującego gola zdobył Tino Costa strzałem z rzutu wolnego. Chwilę wcześniej swoją druga żółtą kartkę w tym meczu ujrzał Fabio Coentrao za zagranie ręką. Real kończył mecz w dziewiątkę, bo przed końcem spotkania czerwonym kartonikiem za niesportowe zachowanie ukarany został Angel Di Maria.

"Królewscy" przystąpią więc do półfinału mocno osłabieni, szczególnie, że może zabraknąć też Ikera Casillasa, który musiał zejść z boiska po tym jak kopnął go przypadkowo w dłoń Arbeloa.

A półfinałowym rywalem Realu będzie Barcelona lub Malaga. W pierwszym meczu tych drużyn było 2:2. W czwartek rewanż. Relacja na żywo z meczu od godz. 22 w Sport.pl i w telefonach dzięki aplikacji Sport.pl Live na smartfony.

Wychodzisz z domu, a gra Barcelona? Śledź relacje w telefonie dzięki aplikacji Sport.pl Live na Androida