Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Perquisowi będzie trudno wrócić do wyjściowej jedenastki

Czerwona kartka oznacza, że będzie pauzował przez dwa tygodnie, a tym samym jego powrót do wyjściowej jedenastki będzie bardzo trudny - pisze portal Beticismo.net o Damienie Perquisie po meczu z Atletico Madryt.
Perquis, który debiutował w barwach zespołu z Sewilli w poprzedniej kolejce, w środę po raz pierwszy znalazł się w wyjściowej jedenastce na mecz z Atletico, ale musiał opuścić boisko już w 47 minucie po tym, jak został ukarany czerwoną kartką za faul w polu karnym na Radamelu Falcao. Z rzutu karnego Kolumbijczyk zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu, a goście z Madrytu wygrali w Sewilli 4:2.

"Dobrze rozumiał się w środku defensywy z Mariem, z którym wymienił kilkanaście podań. Zawinił przy pierwszym golu Falcao, później został wyrzucony za ewidentny faul w polu karnym. Może to ostra kara, ale takie są przepisy" - pisał o grze Polaka w środę zajmujący się Betisem portal Beticismo.net.

"Perquis stopniowo przyzwyczaja się do zespołu i ligi, na takim poziomie gra po raz pierwszy w swojej karierze. Jednak jeszcze wiele elementów jego gry wymaga poprawy. Czerwona kartka oznacza, że będzie pauzował przez dwa tygodnie, a tym samym jego powrót do wyjściowej jedenastki będzie bardzo trudny" - czytamy na Beticismo.net.

Perquis w barwach Betisu zagrał w dwóch meczach, w sumie 96 minut.