Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Pedro kontuzjowany, Pique i Sanchez wracają

Przez ponad dwa tygodnie będzie pauzował napastnik Barcelony Pedro Rodriguez, to efekt kontuzji odniesionej w ligowym meczu z Granadą. Do składu wracają będący już w pełni sił Gerard Pique oraz Alexis Sanchez.
We wtorek Barcelona pokonała 1:0 Granadę, ale straciła Pedro Rodrigueza, który doznał kontuzji kostki. "Badania przeprowadzone w środę rano potwierdziły uraz lewej kostki. Szacujemy, że będzie musiał odpocząć przez dwa-trzy tygodnie" - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie klubu.

Oznacza to, że piłkarz nie będzie mógł zagrać w dwóch meczach ligowych, spotkaniu z Viktorią Pilzno w Lidze Mistrzów (1 listopada) oraz meczu Pucharu Króla z Hospitaletem (9 listopada).

Trener Guardiola najprawdopodobniej już w najbliższym meczu z Mallorką będzie mógł skorzystać z Gerarda Pique. Obrońca urazu uda doznał w połowie października, w wygranym przez Barcelonę3:0 meczu z Racingiem Santander.

Do gry wraca także Alexis Sanchez. Chilijski napastnik, który na początku września naciągnął mięsień w prawym udzie, w środę po raz pierwszy wziął udział w normalnych zajęciach z drużyną.

Więcej o: