Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Superpuchar Hiszpanii. Mourinho: Superpuchar to malutki tytuł

Szkoleniowiec Realu Madryt Jose Mourinho po porażce swojego zespołu w meczu o Superpuchar Hiszpanii stara się umniejszyć rangę tego spotkania. Jego drużyna po remisie 2:2 w pierwszym meczu w Madrycie, w Barcelonie przegrała 3:2.
3 : 0
-
- Gdybym powiedział, że cieszymy się z tego, że nie zdobyliśmy Superpucharu to byłbym hipokrytą. Ale to jest tylko malutki, nic nie znaczący puchar. Jestem zadowolony z gry drużyny. W obu spotkaniach graliśmy bardzo dobrze, byliśmy fantastyczni - powiedział po meczu Jose Mourinho.

- Jeżeli spojrzymy na nasze ostatnie mecze z Barceloną, z ostatnich czterech miesięcy, to można zauważyć, że wynik zawsze jest na krawędzi. Dużo remisów, nasze zwycięstwo, ich zwycięstwo dzisiaj. Nie chcę wspominać o meczach, które na to nie zasługują z pozasportowych względów - dodał.

W końcówce spotkania piłkarz Realu Marcelo został ukarany czerwoną kartkę za faul na Fabregasie. Portugalczyk broni swojego zawodnika.

- Marcelo dostał czerwoną kartkę, bo wszyscy wiemy jak się kończą brudne rozgrywki za linią boczną. Od początku drugiej połowy, gdy był dla nas niekorzystny wynik, chłopcy do podawania piłek zniknęli. Tak działają małe drużyny, gdy zaczynają mieć trudności... - skomentował kąśliwie w swoim stylu Mourinho.

Więcej o: