Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Oezil: jesteśmy w stanie pokonać każdego

- Real jest silniejszą i bardziej dojrzałą drużyną niż w poprzednim sezonie - uważa Mesut Oezil, niemiecki pomocnik klubu z Madrytu.
Real wrócił do Europy z tournee po Stanach Zjednoczonych, gdzie pokonał Los Angeles Galaxy, Chivas i Philadelphia Union. Od poniedziałku zespół trenuje w Madrycie, a w środę zagra w Berlinie z Herthą.

- Real jest silniejszą i bardziej dojrzałą drużyną niż w poprzednim sezonie. Mamy większy potencjał, jesteśmy w stanie pokonać każdego. Naszym celem na ten rok jest wygrać wszystkie rozgrywki, w których wystartujemy - powiedział Oezil.

"Królewscy" poprzedni sezon w Primera Division zakończyli na drugim miejscu za Barceloną, podobnie jak w dwóch poprzednich latach. Udało im się tylko zwyciężyć w Pucharze Króla.

Piłkarz nie chciał rozmawiać z dziennikarzami na temat Superpucharu Hiszpanii, w którym Real zmierzy się z Barceloną (14 i 17 sierpnia). - Jesteśmy skoncentrowani na naszych przygotowaniach do sezonu i jedyne co zaprząta nam głowy, to czy kontuzjowani piłkarze zdążą wrócić do formy przed 14 sierpnia - powiedział piłkarz. Z tournee po Stanach Zjednoczonych z urazami wrócili Sami Khedira, Nuri Sahin i Sergio Ramos.