Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Podolski: Wszyscy chwalą Peszkę

PRZEGLĄD PRASY. Kapitan FC Koeln - Łukasz Podolski przyznał w wywiadzie dla ?Super Expressu?, że sprowadzenie Sławomira Peszki było bardzo udanym transferem. - On biega, walczy, szarpie. Dziennikarze, kibice... Wszyscy go tu chwalą - powiedział napastnik polskiego pochodzenia.
Peszko, który do Kolonii trafił w przerwie zimowej, jest zdaniem Podolskiego ogromnym wzmocnieniem jedenastej obecnie drużyny Bundesligi. - Sławek świetnie się wprowadził do zespołu. Biega, walczy, szarpie. Dokładnie kogoś takiego szukaliśmy do ofensywy - przyznał piłkarz na łamach "SE".

Podolskiego nie martwi nieskuteczność Polaka, który dotychczas nie zaliczył żadnego gola w lidze niemieckiej: - Spokojnie: jeszcze niejednego w Bundeslidze strzeli. Najważniejsze, że bardzo nam pomaga. Dziennikarze, kibice... Wszyscy go tu chwalą.

- Krótko jest z nami, ale już mogę powiedzieć, że zasługuje na nowy kontrakt. Pierwsze, co powinno zrobić Koeln po utrzymaniu się, to dopełnić formalności związanych z pozostaniem Peszki - dodał Podolski.

Spadają głowy w Bundeslidze - Magath zwolniony ?