Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Adam Matuszczyk ma nowego trenera

3 : 2
Informacje
Bundesliga 2010/11 - 10 kolejka
Sobota 30.10.2010 godzina 15:30
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
FC Koeln
2
1
3
Hamburger SV
2
0
2
Składy i szczegóły
FC Koeln
Bramki:
Novakovic (11., 29., 84.)
Kartki:
Geromel, Jajalo - żółta
Skład:
Varvodic - Brecko, Geromel, Mohamad, Salger - Lanig, Matuszczyk - Clemens (86. Jajalo), Podolski, Ehret (68. Chihi) - Novakovic (89. Pezzoni)
Hamburger SV
Bramki:
Petric (15.), Son (24.)
Kartki:
Mathijsen - żółta
Skład:
Drobny - Rincon, Mathijsen, Westermann, Tesche - Kacar, Trochowski - Pitroipa, Guerrero (78. Choupo Moting), Son - Petric
Frank Schaefer udanie zadebiutował w Bundeslidze w roli szkoleniowca FC Koeln. Zespół Adama Matuszczyka pokonał 3:2 Hamburg SV, a tymczasowy trener został od razu zatrudniony na stałe.
Frank Schaefer trenował w Kolonii zespoły młodzieżowe. W zeszłym sezonie objął tymczasowo pierwszą drużynę po zwolnieniu Zvonimira Soldo.

- To nie chwila, by omawiać problem trenera - powiedział menedżer generalny klubu z kolonii Michael Meier. - Nie ma wątpliwości, że obaj zostaną, bo byłoby głupie, szukać teraz nowych trenerów - dodał pytany o Schaefera i jego asystenta Dirka Lottnera.

W debiucie Schaefera FC Koeln pokonało w Pucharze Niemiec 3:0 zespół 1860 Monachium. Po pokonaniu HSV, Kolonia awansowała na 15 pozycję w Bundeslidze z ośmioma punktami zdobytymi w dziesięciu kolejkach.

- Wyciągnąłem pusty los - mówi Robert Lewandowski ?