Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Mario Gomez nie wróci do Bayernu Monachium. A wszystko przez... Lewandowskiego

- Powrót do Bayernu Monachium? W ostatnich latach nauczyłem się doceniać samego siebie. Robert Lewandowski to napastnik idealny, więc ja odgrywałbym w klubie minimalną rolę, a taka mnie nie interesuje - powiedział Mario Gomez na antenie niemieckiej telewizji publicznej ZDF.
W Niemczech trwa dyskusja na temat ewentualnego zmiennika Roberta Lewandowskiego. Przed kilkoma dniami pojawiły się informacje, że tym piłkarzem miałby zostać Mario Gomez, 31-letni napastnik VfL Wolfsburg.

- Powrót do Bayernu? W ostatnich latach nauczyłem się doceniać samego siebie. Robert Lewandowski to napastnik idealny, więc ja odgrywałbym w klubie minimalną rolę, a taka mnie nie interesuje - uciął wszelkie spekulacje Gomez w rozmowie z ZDF.

Gomez występował w Bayernie w latach 2009-2013, dla klubu z Bawarii strzelił 75 goli. Drugim nazwiskiem, które pojawia się w niemieckiej prasie w kontekście zmiennika Lewandowskiego, jest 19-letni Kasper Dolberg z Ajaxu Amsterdam.

***

O wszystkich problemach Bayernu Monachium

Bayern Monachium w tym sezonie zdobył "tylko" mistrzostwo Niemiec. I ma na głowie coraz większe problemy przed kolejnym sezonem. CZYTAJ WIĘCEJ >>