Borussia Dortmund
0
1
1
Bramki: Kalou (11.), Plattenhardt (71.) Kartki: Langkamp, Weiser - żółta Skład: Jarstein - Pekarik, Langkamp, Brooks, Plattenhardt - Stark, Skjelbred - Haraguchi (90. Allagui), Darida, Kalou (81. Mittelstadt) - Ibisević (66. Weiser)
Bramki: Aubameyang (55.) Kartki: Ginter, Bartra, Dembele, Pulisić - żółta Skład: Burki - Ginter, Bartra, Schmelzer - Castro (76. Dembele), Kagawa, Weigl, Guerreiro - Durm (76. Pulisić), Aubameyang, Schuerrle (83. Merino)
Myśleliście, że "symulka" Luisa Suareza z meczu Barcelony z PSG (6-1) była żenująca? No to zobaczcie co zrobił Mitchell Weiser.
Jego Hertha Berlin niespodziewanie pokonała 2-1 Borussię Dortmund, ale piłkarski świat obiegło nagranie z 66. minuty. Wracający po trzech miesiącach przerwy po kontuzji Weiser postanowił zabawić się w aktora. Ta cała sytuacja jest tak absurdalna, że nie da się jej opisać.

I wcale nie przeszkodziło mu to, że sędzia od początku był przy tej sytuacji. Co on chciał tym uzyskać? Tego chyba się prędko nie dowiemy, sam zainteresowany chyba tego nie wie. Zarówno Weiser, jak i Ousmane Dembele dostali żółte kartki za swoje zachowanie. Dembele przez to napomnienie opuści następne spotkanie.