Eintracht Frankfurt
0
0
0
Bramki: Lewandowski (38., 55.), Costa (41.) Kartki: Vidal, Alaba - żółta Skład: Neuer - Lahm, Martinez (65. Boateng), Hummels, Alaba - Alcantara, Vidal (78. Sanches) - Robben, Mueller, Costa - Lewandowski (75. Coman)
Kartki: Rebić, Mascarell, Hasebe - żółta Skład: Hradecky - Hector, Hasebe (64. Russ), Abraham - Chandler, Mascarell, Gacinović, Tawatha - Blum (70. Barkok), Rebić - Hrgota (78. Fabian)
Bayern Monachium miał spore problemy na początku meczu z Eintrachtem Frankfurt (3-0) i przegrywałby już w 19. minucie, gdyby nie fantastyczna interwencja Matsa Hummelsa...
Branimir Hrgota wyszedł sam na sam z Manuelem Neuerem i już mijał niemieckiego bramkarza, już miał przed sobą pustą bramkę, ale wtedy z pomocą pospieszył Hummels. Ależ to zrobił!

Niedługo później gola na 1-0 strzelił Robert Lewandowski, chwilę później na 2-0 podwyższył Douglas Costa, a wynik w drugiej połowie ustalił Lewandowski, strzelając swojego setnego gola dla Bawarczyków. CZYTAJ WIĘCEJ >>