Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Cezary Kucharski: Robert Lewandowski może zarobić miliard złotych

- Robert Lewandowski może zarobić nawet miliard złotych w trakcie kariery - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Cezary Kucharski, agent najlepszego polskiego piłkarza.
Lewandowski przedłużył umowę z Bayernem do 2021 roku. Według doniesień medialnych ma zarabiać na jej mocy 15-20 mln euro rocznie. Jak przyznał Kucharski, negocjacje były bardzo trudne i trwały od dłuższego czasu.

- To na pewno nie będzie ostatni dobry kontrakt Roberta. Mało jest na rynku napastników takich jak on. Dlatego nawet w wieku 33 lat, gdy wyga?śnie mu umowa z Bayernem, będzie łakomym kąskiem i może podpisać bardzo dobry kontrakt. Moim zdaniem ma szansę zostać pierwszym polskim sportowcem, który w zarobkach w trakcie kariery złamie wspomnianą barierę miliarda złotych. Wiem, że chciałby jeszcze zagrać w Hiszpanii i USA - stwierdził Kucharski. Przyznał jednocześnie że nie wierzy, by jeszcze kiedykolwiek zagrał w Polsce.

Agent Lewandowskiego w ciekawy sposób odpowiedział na pytanie, czy możliwe jest jego odejście z Bayernu w najbliższym czasie: - Nigdy nie należy mówić nigdy. Podczas rozmów w sprawie przedłużenia umowy, które prowadziliśmy z Karlem-Heinzem Rummenigge i dyrektorem finansowym Janem Christianem Draessenem, zawsze mówili, że nie jest na sprzedaż. Raz spotkaliśmy się z Uli Hoenessem, który nie był jeszcze wtedy prezesem Bayernu, ale i tak wszyscy wiedzieli, że zaraz znów nim będzie. I powiedział mi, że za żadne skarby nie sprzeda Lewandowskiego.

Całość na stronie "Super Expressu".

Najdroższy piłkarz na świecie nie wierzy, że Lewandowski zarabia jeszcze więcej od niego


Więcej o:
Komentarze (8)
Bundesliga. Cezary Kucharski: Robert Lewandowski może zarobić miliard złotych
Zaloguj się
 • snowbird1

  0

  @ tuntura
  trzeba bylo chodzic na wagary i grac w pilke a nie sleczec nad ksiazka..

 • hoiwe

  0

  Kucharski ciągle jeszcze opowiada bajki. Tak jak już kiedyś produkował durne sensacje.
  Jak tylko ktoś cos zaproponuje za Lewandowskiego, który wogóle nie pasuje do Bayernu i tak też tam aktualnie gra, to chętnie na nim zarobią.
  Co do wysokości jego umowy krążą różne informacje, żadna nie mówi o 20 mln., i tak na prawdę nikt nie wie. (no, może urząd finansowy)
  Lepiej się więc nie ekscytować miliardami, panie Kucharski.

 • pawel.lewski

  0

  "...zarobić miliard złotych"
  Dlaczego nie, tylko trzeba mierzyć siły na zamiary, może się bowiem okazać, że ten miliard nie wystarczy potem na lekarzy a co dopiero na normalne życie, mądry człowiek potrafi wyliczyć ile jest mu potrzeba na luksus i czas dla rodziny, idiota będzie gonił za kasą bez przerwy aż będzie za późno na życie.

 • farah

  0

  To będzie miał na operację, żeby wyjąć sobie z gęby tego h.ja, który w niej tkwi na głównym zdjęciu.
  No a resztą zajmie się PIS, na który robert zapewne zagłosował.

 • typowy-leming

  Oceniono 1 raz -1

  Robert jak to czytasz kopsnij proszę złotóweczkę. Albo z 5000.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX