Bundesliga. Robert Lewandowski znów strzela Wolfsburgowi! Najłatwiejsze gole w karierze? [WIDEO]

Napastnik reprezentacji Polski strzelił dwa gole w 14. kolejce Bundesligi. Robert Lewandowski dwukrotnie pokonał bramkarza w meczu z Wolfsburgiem (5:0). To w spotkaniu z tym przeciwnikiem Polak strzelił kiedyś pięć goli w dziewięć minut.

To były jedne z najłatwiejszych goli Lewandowskiego w karierze. W 22. minucie Arturo Vidal zdecydował się na strzał z dystansu, piłka odbiła się od obrońcy Wolfsburga i wpadła wprost pod nogi polskiego napastnika, który z najmniejszej odległości wpakował ją do bramki.

Nie był to ostatni gol Lewandowskiego w tym meczu. Polak trafił - dodajmy, że w równie łatwy sposób - też w 58. minucie, kiedy zdołał zmienić tor lotu piłki po uderzeniu Thomasa Mullera). trafił na 3:0, kiedy zabrał gola Thomasowi Muellerowi.

Broniący tytułu Bawarczycy dzięki zwycięstwu z Wolfsburgiem mają 33 punkty i choć zrównali się w tabeli z RB Lipsk (przegrał na wyjeździe z Ingolstadt 0:1), to dzięki lepszemu bilansowi bramek są liderem Bundesligi.

Kuriozalne kontrakty piłkarskich gwiazd. 1,6 mln euro tylko za to, żeby nie nosił czerwonych butów