Bundesliga. Znakomita współpraca Lewandowskiego z Robbenem! Odpowiadają za trzy bramki Bayernu

FC Augsburg
Bramki: Koo (67.) Kartki: Koo, Teigl - żółta Skład: Hitz - Verhaegh, Janker, Hinteregger, Stafylidis - Kacar (82. Moravek), Baier - Koo, Altintop (65. Teigl), Schmid (55. Max) - Ji
Bramki: Lewandowski (19., 48.), Robben (21.) Skład: Neuer - Lahm, Boateng (62. Badstuber), Martinez (29. Hummels), Alaba - Thiago, Alonso, Vidal - Robben (76. Kimmich), Lewandowski, Costa
Robert Lewandowski znakomicie współpracuje z Arjenem Robbenem! Polak strzelił dwa gole z Augsburgiem (3-1) po asystach Holendra i zrewanżował mu się podaniem przy jego golu.
Lewandowski otworzył wynik spotkania w 19. minucie. Robben zbiegł z lewego skrzydła do środka i świetnie dostrzegł wbiegającego z głębi pola napastnika Bayernu, który pewnym strzałem pokonał Marwina Hitza.

Nie minęło 120 sekund a Lewandowski zrewanżował się Robbenowi, który był niepilnowany w polu karnym Augsburga.

Na początku drugiej połowy niecelne podanie obrońcy Augsburga przejął Robben, który podał na wolne pole. Do piłki dopadł Lewandowski i minął bramkarza, po czym skierował piłkę do pustej bramki.