Puchar Niemiec. Lewandowski imponuje przed startem Bundesligi! Hat-trick w pierwszej połowie!

Robert Lewandowski strzelił trzy gole w pierwszej połowie pucharowego meczu z Carl Zeiss Jena. W drugiej połowie dołożył asystę, a Bayern wygrał 5:0. Polak udowodnił, że przed startem Bundesligi jest w doskonałej formie strzeleckiej.

Carlo Ancelotti nie oszczędza swoich gwiazd w pucharowym spotkaniu z Carl Zeiss Jena. Bayern Monachium rozpoczął mecz z liderem Regionalliga Nordost (czwarty poziom rozgrywek w Niemczech) w najmocniejszym ustawieniu. W ofensywie Roberta Lewandowskiego wspierali Thomas Mueller i Franck Ribery. Siła monachijczyków zmiażdżyła zespół z Jeny już w pierwszej połowie, a bohaterem został kapitan reprezentacji Polski.

Polak rozpoczął swój strzelecki koncert już w trzeciej minucie. Na kolejne trafienie Lewandowski czekał ponad pół godziny. W 34. minucie Polak drugi raz pokonał Raphaela Koczora, a trzecie trafienie dołożył dziewięć minut później.

W drugiej połowie Lewandowski dołożył asystę przy trafieniu Arturo Vidala! Wynik na 5:0 podwyższył Mats Hummels, były zawodnik Borussii Dortmund.

Mecz Pucharu Niemiec w Jenie pokazała, że napastnik reprezentacji Polski już na początku sezonu imponuje skutecznością. A to zapowiada kolejny wielki rok w wykonaniu Lewandowskiego.

Strzelił gola Barcelonie, a teraz gra w Górniku Łęczna. Kariera do poprawki, ale wybranka piękna! [ZDJĘCIA]