Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. "Bild": Mario Goetze chce odejść z Bayernu. Chcą go Tottenham i Borussia Dortmund

Mario Goetze chce odejść z Bayernu Monachium i ma propozycje z Borussii Dortmund oraz Tottenhamu Hotspur - informuje "Bild".

Goetze jest niezadowolony z braku gry w Bayernie i przeżywa w Monachium ciężkie chwile. Nawet przyjście Carlo Ancelottiego w roli trenera zdaje się nie poprawiać jego ciężkiej sytuacji. Z tego względu chce odejść. Co prawda Goetze wcześniej ogłosił, że zostanie w Bayernie, ale według "Bilda" to oświadczenie miało na celu jedynie wyciszyć plotki transferowe na czas mistrzostw Europy.

 

Jego ojciec Juergen miał w trakcie Euro 2016 co najmniej dwa razy spotkać się z przedstawicielami Tottenhamu i niedługo piłkarz powinien dać ostateczną odpowiedź. Bohaterem finału mistrzostw świata z 2014 roku (strzelił jedynego gola w dogrywce dla Niemiec z Argentyną) interesuje się również Borussia Dortmund, czyli jego były klub. Alternatywą dla BVB jest pozyskanie Andre Schuerrle z Wolfsburga. Wydaje się jednak, że faworytem do pozyskania Goetze jest jednak Tottenham.

 

Dla kogo oni grają. Graziano Pelle i Viktoria Varga [ZOBACZ]

Zdjęcie MITRE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE MAYAN SLIP Zdjęcie MITRE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE TENSION XL Zdjęcie UHLSPORT Ochraniacze Piłkarskie 100677501
MITRE OCHRANIACZE PIŁKARSKI... MITRE OCHRANIACZE PIŁKARSKI... UHLSPORT Ochraniacze Piłkar...
źródło: Okazje.info