Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sebastian Rode oficjalnie w Borussii Dortmund. Miał dość siedzenia na ławce Bayernu

Borussia Dortmund pozyskała nowego zawodnika. Do zespołu wicemistrzów Niemiec dołączył Sebastian Rode, który ostatnie dwa lata spędził w Bayernie Monachium.
Sebastian Rode wzmocnił środek pola w Borussii Dortmund. 25-letni pomocnik za wszelką cenę chciał zmienić otoczenie, miał dość siedzenia na ławce rezerwowych Bayernu Monachium i po dwóch latach postanowił opuścić Bawarię. Wicemistrzowie Niemiec zapłacili za niego ok. 13 milionów euro. Rode związał się z Borussią czteroletnim kontraktem, który wygaśnie 30. czerwca 2020 roku.

25-letni pomocnik rozegrał w Bayernie Monachium 35 meczów, w których strzelił cztery bramki i zaliczył siedem asyst. W drużynie Pepa Guardioli był głównie rezerwowym, a w BVB ma zastąpić jednego z kluczowych zawodników - Ilkaya Gundogana, który odszedł do Manchesteru City.

We wtorek z Gazetą Wyborczą wyjątkowy prezent od Sport.pl - dwustronny plakat z gwiazdami reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim i Grzegorzem Krychowiakiem


A w dodatku przygotowanym na Euro 2016 m.in. o tym, ile wart jest Robert Lewandowski, jak internet zmienił kibicowanie oraz o tym, dlaczego Irlandia i Irlandia Północna grają razem w krykieta, hokeja i rugby, ale nie w piłkę nożną.Zdjęcie Adidas Ochraniacze F50 Replique M38649 Zdjęcie Adidas Ochraniacze piłkarskie 11 Club AH7789 Zdjęcie Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSKIE 11LITE M38636
Adidas Ochraniacze F50 Repl... Adidas Ochraniacze piłkarsk... Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSK...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?