Bundesliga. Sympatyk Borussii Dortmund zmarł podczas meczu. Pozostali kibice popisali się pięknym gestem [WIDEO]

W trakcie spotkania Borussii Dortmund z Mainz 2:0, doszło do tragicznej sytuacji. Sympatyk BVB zmarł na zawał serca podczas pierwszej połowy. Pozostali kibice w trakcie dolicoznego czasu gry odśpiewaliw hołdzie zmarłemu słynne ?You`all never walk alone?.
0
Bramki: Reus (30.), Kagawa (73.) Skład: Burki - Durm (46. Piszczek), Papastathopoulos, Hummels, Schmelzer - Castro, Sahin (64. Weigl), Kagawa - Mchitarian (85. Ramos), Aubameyang, Reus
FSV Mainz
Skład: Karius - Brosinski, Balogun, Bell, Bussmann - Baumgartlinger, Frei (62. Latza) - Clemens (62. Onisiwo), Malli, Samperio (76. Serdar) - Cordoba
Spotkanie 26. kolejki ligi niemieckiej pomiędzy Borussią a Mainz 2:0, zostanie zapamiętane na długo. Niestety nie ze względu na bramki Reusa i Kagawy, ale na tragiczną sytuację.

W trakcie pierwszej połowy jeden z kibiców BVB dostał zawału serca i zmarł na miejscu. Kibice obydwu ekip dogadali się w przerwie, że nie będą prowadzili żadnego dopingu, a Singhi Kagawa nie celebrował zdobytej bramki.

Pod koniec spotkania wszyscy na stadionie, w hołdzie zmarłemu, zaśpiewali słynną piosenkę "You1ll never walk alone". Zobaczcie sami [WIDEO] :

Dla kogo oni grają (cz. XXXIX). Kontrowersyjna Sila Sahin i Ilkay Gundogan [ZDJĘCIA]