Bundesliga. Robert Lewandowski w wyjściowym składzie Bayernu Monachium

Robert Lewandowski znalazł się w wyjściowym składzie Bayernu Monachium na wyjazdowy mecz z VFL Wolfsburg. Początek o 15.30, relacja na żywo w Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE!

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Zobaczymy - odpowiedział na przedmeczowej konferencji prasowej Pep Guardiola na pytanie o występ Lewandowskiego od pierwszej minuty. Wszyscy mają w pamięci mecz z jesieni. W nim Polak wszedł z ławki rezerwowych tuż po przerwie przy stanie 0-1 i niedługo potem strzelił pięć goli w dziewięć minut.

Guardiola apeluje jednak, by nie nastawiać się na powtórkę. - To nie było normalne i nie zdarzy się ponownie - powiedział. Bayern po 22 kolejkach ma 59 pkt i aż 8 oczek przewagi nad drugą Borussią Dortmund. Wolfsburg - wicemistrz Niemiec - jest dopiero 8. z 31 pkt. Do 4. miejsca - dającego prawo gry w eliminacjach Ligi Mistrzów - traci 4 pkt.