Bundesliga. Wygrana Bayernu Monachium z Darmstadt

Piłkarze Bayernu Monachium pokonali w meczu wyjazdowym SV Darmstadt 3:0. Robert Lewandowski nie znalazł się w składzie meczowym swojej drużyny ze względu na uraz, którego nabawił się w meczu z Olympiakosem.

Piłkarze Guardioli objęli prowadzenie w 20. minucie spotkania po golu Vidala, który wykorzystał podanie Costy. Mimo dużej przewagi zawodników Bayernu kibice kolejne gole obejrzeli dopiero w drugiej połowie spotkania.

Gola na 2:0 zdobył nowy nabytek Bayernu, Coman, który po raz pierwszy rozpoczął mecz swojej drużyny od pierwszej drużyny. Wynik meczu w 63. minucie ustalił Rode.

Do Darmstadt z drużyną nie pojechał Robert Lewandowski. Polak doznał kontuzji w wygranym 3:0 meczu z Olympiakosem. Lewandowski tylko podkręcił kostkę i nie będzie mógł grać przez kilka dni - poinformował serwis "Łączy nas piłka".

Bayern po pięciu kolejkach z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Bundesligi. Następny mecz zagra już we wtorek (22.09) przed własną publicznością z Wolfsburgiem.