Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bild: Rudnevs omal nie stracił języka. Piłkarz tłumaczy na Facebooku

W piątek niemiecki "Bild" poinformował, że były napastnik Lecha Poznań Artjoms Rudnevs pokłócił się z żoną, która tak mocno ugryzła go w język, że zakrwawiony piłkarz trafił do szpitala. W opublikowanym na Facebooku oświadczeniu zawodnik tłumaczy, że sprawa jest powiązana z rodzinną tragedią. "Mam o to ogromny żal, bo całą sprawę przedstawiono w oparciu o domysły, które ukazały Państwa Rudnevs w bardzo niekorzystnym świetle" - czytamy w oświadczeniu.
Niemiecka bulwarówka twierdziła, że Łotysz omal nie stracił języka po tym, jak pokłócił się z żoną na jednej z ulic w Hamburgu. Santa Rudnevs tak mocno ugryzła swojego męża, że ten zakrwawiony trafił do szpitala, gdzie zszyto mu poważnie uszkodzony język. Kobieta została zatrzymana przez policję. "Bild" napisał, że były napastnik "Kolejorza" spędził natomiast noc w szpitalu pod fikcyjnym nazwiskiem. Nazajutrz Artjoms Rudnevs nie wystąpił w sparingowym meczu z VfL Osnabrueck, wygranym przez hamburczyków 4:1. Na razie nie wiadomo, kiedy łotewski napastnik będzie mógł wznowić treningi.

W poniedziałek Rudnevs ustosunkował się do sprawy.

Treść całego oświadczenia Artjomsa Rudnevsa:

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice,

Ostatnio media wypuściły w obieg wiele nieprawdziwych, krzywdzących informacji na temat mnie i mojej rodziny. Za szeroko opisywanym zajściem na ulicach Hamburga kryje się osobista tragedia, o której nikt - aż do tej pory - nie wspomniał ani słowem. Mam o to ogromny żal, bo całą sprawę przedstawiono w oparciu o domysły, które ukazały Państwa Rudnevs w bardzo niekorzystnym świetle.

Prawdę mówiąc, przechodzimy teraz prawdziwe piekło. Ja i moja żona Santa z radością wyczekiwaliśmy narodzin trzeciego wspólnego dziecka. Niestety, w sobotę 29 sierpnia 2015 roku, kilka dni przed incydentem, Santa poroniła.

Żadna tragedia w życiu kobiety nie może równać się ze śmiercią dziecka. Santa, podobnie jak każda inna matka po identycznym dramacie, nie potrafi od razu dojść do siebie. Feralnego wieczoru w Hamburgu, przestała myśleć racjonalnie i wpadła w nieuzasadnioną furię, gdyż była zrozpaczona po stracie dziecka. Nie mam pretensji do Santy o to, co się stało. Od 11 lat jesteśmy w związku, od 6 szczęśliwym małżeństwem, nigdy nie dochodziło między nami do karczemnych awantur i jakichkolwiek aktów przemocy. To, co się stało, jest trudną do zrozumienia reakcją matki po śmierci dziecka. Nie mam najmniejszego zamiaru wnosić przeciw Sancie jakiegokolwiek oskarżenia. Rodzina powinna trzymać się razem, zwłaszcza w tak trudnych chwilach. W związku z powyżej przedstawionymi faktami dementuję, że powodem sprzeczki był mój romans z inną kobietą. Według autora jednego z artykułów w chwili sporu miałem przebywać w towarzystwie kochanki. To również kłamstwo. Kobietą towarzyszącą nam tamtego wieczoru była ciotka Santy, która przyjechała zaopiekować się dwójką naszych dzieci i pomóc w pozbieraniu po tragedii

Ponadto stanowczo zaprzeczam, że po przewiezieniu do szpitala zostałem zarejestrowany pod nieprawdziwym nazwiskiem. Fizycznie z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Ból języka powoli znika i nie przeszkadza w normalnym konsumowaniu potraw oraz poprawnej mowie. Według lekarzy spokojnie mogę wrócić do treningów w tym tygodniu. Nie jestem w stanie określić, kiedy to nastąpi. Jedyne, czego teraz pragnę, to trwać przy rodzinie w trudnych momentach i pomóc Sancie w powrocie do normalności. Kocham swoją rodzinę nad życie i zrobię wszystko, żeby układało się nam tak dobrze jak dawniej.

Przedstawicieli mediów informuję, że nie będę wypowiadał się na ten temat. Nie zamierzam komentować więcej tej sytuacji. Bardzo proszę o uszanowanie prywatności moich bliskich

Artjoms Rudnevs z rodziną


Oświadczenie Artjomsa RudnevsaSzanowni Państwo, Drodzy Kibice, Ostatnio media wypuściły w obieg wiele nieprawdziwych,...

Posted by F-MG.com on 7 września 2015


Więcej o:
Komentarze (37)
Bild: Rudnevs omal nie stracił języka. Piłkarz tłumaczy na Facebooku
Zaloguj się
 • lfdy

  Oceniono 15 razy 13

  Odnośnie zaś kolejnego "artykułu" którego w drodze wyjątkowego wyjątku nie można skomentować: to nie chodzi o to, że my nie chcemy przyjąć imigrantów ze względu na ich odmienną religię. Bardziej chodzi o to, że tą naszą religię chętniej byśmy z naszego kraju deportowali.

  Mam nadzieję, że droga redakcja nie odbierze mojego komentarza jako agresywny, wulgarny bądź też ksenofobiczny. Jest on co najwyżej prześmiewczy i lekko złośliwy ;)

 • tomasz222

  Oceniono 6 razy 6

  Współczesne media w większości to scierwa..... Niestety

 • bukaj22

  Oceniono 5 razy 5

  To straszna tragedia :{ Mam nadzieję, że Santa szybko się pozbiera.

 • paulmhln

  Oceniono 3 razy 3

  Czytam komentarze i nie wierzę. Niezależnie od tego co naprawdę się stało, czytamy wersję człowieka którego to dotyczy. A pod spodem? Czy wy się czytacie, autorzy komentarzy? Poziom frustracji i nienawiści przekroczył poziom bezpieczeństwa. Od emigrantów po piłkarzy, od lekarzy po polityków. Wczoraj jakiś człowiek napisał w Berlinie podłe słowa o tym dziecku na plaży tureckiej. Dziś rano była u niego policja. I póki policja nie zacznie w Polsce interweniować po takich słowach, będę uważał Polskę za nie do końca cywilizowany kraj. Piszę z Niemiec. I nie wycierajcie sobie mną gęby swojej, bo w USA za takie słowa w komentarzach również niektórzy mieli by wyroki. Łże jak Putin? @bartek.london,czy zastanowiłeś się, co napisałeś?

 • tergukjbvcfsyrt8y9joikl

  Oceniono 3 razy 3

  "Bardzo proszę o uszanowanie prywatności moich bliskich"
  Nie w tym świecie, proszę pana.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 8 razy 2

  Rozumiem ugryźć w palca, rękę no może nos, ale w język, będąc w smutku po stracie dziecka szukała zębami język małżonka? nie trzyma się kupy ;)

 • puch-atek

  Oceniono 1 raz 1

  no, ja bym się poważnie zastanowił czy przypadkiem taka żona następnym razem nie odgryzie czegoś innego. Np. we śnie. Takiej dać kasę na życie, dzieci niańki, lekarzy i terapeutów i niech spada.

 • muminos1975

  Oceniono 3 razy 1

  oni maja zryte mózgi, łotysze, większa banka od upa./

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX