Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Rummenigge: "Muller nigdy nie odejdzie z Monachium?.

Szef mistrzów Niemiec jest przekonany, że napastnik dobrze czuje się w klubie i nie zamierza go opuszczać.
Szef Bayernu Monachium mocno wierzy, że Thomas Muller zostanie w klubie do końca swojej kariery, a nawet dłużej. O gwiazdę Bayernu Monachium tego lata bardzo zabiega Manchester United, jednakże Rummenigge nie wyobraża sobie odejścia mistrza świata w najbliższym czasie. - " Mam przeczucie, że Thomas będzie w Bayernie do końca kariery. Kiedy postanowi skończyć grać, będziemy chcieli, aby został w klubie w innej roli. Jestem przekonany, że Muller czuje się komfortowo w Monachium i kibice nie mają powodów do obaw, że odejdzie"- skwitował Rummenigge.

Niemiec występuje w drużynie z Monachium od 10. roku życia. W ciągu swojego pobytu w klubie zdobył cztery tytuły mistrzowskie, trzy Puchary Niemiec oraz wygrał Ligę Mistrzów.

Właściciel Bayernu odniósł się również do przyszłości Pepa Guardioli. Kontrakt Hiszpana wygasa bowiem w 2016 roku i już krążą plotki o jego rzekomym objęciu Manchesteru City. - "Jestem pewny, że Guardiola podpisze nowy kontrakt. Nic nie wskazuje na to, że Pep nie chce dłużej z nami współpracować".

Zdjęcie SELECT PIŁKA NOŻNA TEAM 4 Zdjęcie Spokey 81187 piłka nożna Zdjęcie Spokey Piłka nożna Tricky L
SELECT PIŁKA NOŻNA TEAM 4 Spokey 81187 piłka nożna Spokey Piłka nożna Tricky L
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info