Bundesliga. Lewandowski już strzela! Ładny gol z Valencią

Valencia
1
0
1
Bramki: Mueller (16., 45.), Thiago (54.), Lewandowski (69.) Skład: Ulreich (46. Starke) - Rafinha, Benatia (82. Green), Alaba, Lahm (82. Steinhart) - Rode (58. Hojbjerg), Alonso (58. Kimmich) - Douglas Costa (72. Kurt), Thiago (72. Gaudino), Bernat (81. Pohl) - Mueller (58. Lewandowski)
Valencia
Bramka: Rodrigo (27.) Skład: Yoel (81. Domenech) - Barragan, Vezo (46. Mustafi), Orban, Gaya (14. Piatti) - Fuego (66. Alcacer), Perez (46. Feghouli), Parejo (66. Tropi) - Rodrigo (66. Bakkali), De Paul - Mina (46. Negredo)
Bayern Monachium pokonał w towarzyskim spotkaniu w Pekinie Valencię 4:1. Jedną z bramek strzelił Robert Lewandowski.
Lewandowski trafił do siatki w 69. minucie spotkania. Zaskoczył bramkarza Valencii ładnym strzałem po długim rogu.

Na boisko Polak wszedł 11 minut wcześniej, zmieniając Thomasa Muellera, który wcześniej zdobył dwie bramki. Jednego gola dla mistrzów Niemiec zdobył też Thiago, a honorowym trafieniem dla Valencii popisał się Rodrigo.

Był to pierwszy z trzech meczów, jakie Bayern rozegra w Chinach. 21 lipca zmierzy się w Szanghaju z Interem Mediolan, a dwa dni później z Guangzhou Evergrande.