Bundesliga. Borussia przegrywa z Eintrachtem, kontuzja Piszczka

Ligowa dyspozycja Borussii Dortmund wciąż pozostawia wiele do życzenia. Podopieczni Jurgena Kloppa przegrali z Eintrachtem Frankfurt i są już na ostatnim miejscu w tabeli.

Spotkanie od samego początku nie układało się po myśli Borussii. Gospodarze wykorzystali swoją pierwszą sytuację do strzelenia bramki, kiedy to Alexander Meier wykorzystał prostopadłe podanie i skierował piłkę do siatki.

Borussia, mimo że przegrywała, nie potrafiła wyraźnie przejąć inicjatywy i poszukać wyrównania. W końcu w drugiej połowie błąd Gintera wykorzystał Haris Seferović i bez żadnego problemu minął golkipera gości, podwyższając na 2:0 i tym samym ustalając wynik spotkania.

Na domiar złego dla kibiców Borussii z powodu urazu z boiska już w pierwszej połowie zszedł Łukasz Piszczek, który wcześniej z grymasem bólu trzymał się za prawe udo.

Ekipa z Dortmundu, mimo słabej postawy w Bundeslidze, zdążyła już zapewnić sobie awans do 1/8 Ligi Mistrzów. W kolejnej kolejce podopieczni Jurgena Kloppa zmierzą się z Hoffenheim na własnym stadionie.