Bundesliga. Bayern rozgromił Hannover

Bayern Monachium pokonał w meczu u siebie Hannover 96 aż 5:0. W pierwszym składzie gości wybiegł Artur Sobiech. W przerwie został zmieniony.

Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv ?

Bayern już w 3. minucie objął prowadzenie. Po zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym piękną bramkę przewrotką zdobył Martinez. W 24. minucie podwyższył strzałem z woleja Kroos. Wykorzystał on celne dośrodkowanie Lahma. Na 3:0 podwyższył jeszcze w pierwszej połowie Ribery. Hannover był na kolanach.

Tylko 45 minut na boisku spędził Sobiech. Polak niczym się nie wyróżnił, dostał jedynie żółtą kartkę i w drugiej połowie w jego miejsce pojawił się Abdellaoue.

Druga połowa to nadal dominacja gospodarzy. W 63. minucie pierwszą bramkę dla tego klubu zdobył Dante. Wykorzystał on dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem głową nie dał szans Zielerowi.

W 67. minucie na boisku pojawił się Mario Gomez. Zmienił on słabo grającego Mandżukicia. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Pierwszy kontakt z piłką i Gomez wyszedł sam na sam z Zielerem. Okazję wykorzystał z zimną krwią.