Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Felix Magath: Raul to najlpeszy obcokrajowiec w historii Bundesligi

Trener Wolfsburga, były szkoleniowiec m.in. Bayernu i Schalke, Felix Magath powiedział, że jego zdaniem odchodzący z Schalke Raul jest najlpeszym obcokrajowcem w historii Bundesligi, lepszym od Ribery'ego i Robbena.
Magath treneował Raula gdy ten przeniósł się do Schalke Gelsenkirchen z Realu Madryt latem 2010 roku i wyraża się o swoim byłym podopiecznym w samych superlatywach:

- Moim zdaniem, nigdy nie widzieliśmy w Bundeslidze lepszego zagranicznego piłkarza. Nawet, jeśli porówna się go z RObbenem czy Riberym, reprezentuje zupełnie inny poziom.

- Jest jednym z niewielu piłkarzy, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, co się dookoła nich dzieje. Dlatego tak naprawdę wcale nie potrzebuje szybkośći, bo jest zawsze o krok przed rywalem. Sprowadzenie go do Bundesligi jest jednym z najważniejszych momentów mojej kariery trenerskiej - chwalił Hiszpana trener Wolfsburga.

Raul spędził w Schalke dwa sezony. Klub chciał przedłużyć z nim kontrakt, ale nie na warunkach akceptowanych przez piłkarza, który zdecydował się opuścić Niemcy i Europę. Nie ujawnił jednak jeszcze gdzie zamierza kontynuować karierę.Komentarze (5)
Felix Magath: Raul to najlpeszy obcokrajowiec w historii Bundesligi
Zaloguj się
 • alkontent

  Oceniono 7 razy 5

  Powiem więcej. Raul to jeden z najlepszy graczy w historii futbolu. Brakuje mu jedynie sukcesów z reprezentacją. Mało kto miał i ma takie wyczucie pola karnego, a jego bramki zdobyte "podcinką" to czysta poezja...

 • bnch

  Oceniono 5 razy 3

  Raul być może jest największym nazwiskiem spośród obcokrajowców w Bundeslidze. Ale najważniejsze rzeczy robił jednak wcześniej i ta opinia jest w sumie absurdem.

 • zbakany1992

  Oceniono 18 razy 2

  Kiedyś najlepszy trener BL, a teraz psuje jedną drużynę za drugą i do tego mówi takie brednie jak te. W Bundeslidze grało wielu wspaniałych zagranicznych piłkarzy, nie tylko Robben i Ribery mogą konkurować z Raulem ale i wiele innych zawodników. Magath mówi takie głupoty bo sam ściągnął go do Schalke i próbuje się dowartościować.

 • mieetek

  Oceniono 17 razy -5

  Jutro Magath wytrzeźwieje i zacznie myśleć.

 • zabavnik

  Oceniono 27 razy -9

  co za brednie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX