Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Trener Borussii nie wyklucza objęcia reprezentacji

Trener drużyny mistrza Niemiec - Juergen Klopp przyznał w wywiadzie dla niemieckiego "Playboya", że perspektywa objęcia posady trenera reprezentacji Niemiec, jest bardzo kusząca. - Czemu nie? To po prostu kolejny zespół piłkarski - powiedział szkoleniowiec Borussii Dortmund, zaznaczając że bardzo poważnie rozważyłby taką propozycję.
Klopp uważany jest w Niemczech za jednego z najbardziej utalentowanych trenerów i coraz częściej pojawiają się głosy, że mógłby zastąpić Joachima Loewa na stanowisku selekcjonera. Jego kontrakt obowiązuje do zakończenia Euro 2012.

- Czemu nie? To po prostu kolejny zespół piłkarski. Wydaje mi się, że znam się na piłce i wiem jak "to" się robi - powiedział Klopp w wywiadzie dodając, że gdyby zaproponowano mu posadę trenera kadry, to bardzo poważnie by się nad nią zastanowił.

- Mocno wierzę, że nasze losy mogą się potoczyć bardzo pozytywnie, jeśli pozostaniemy w pełni skupieni na tym co robimy. Gdy jeszcze byłem piłkarzem w Mainz, bardzo chciałem zostać trenerem tego zespołu. Półtora roku później zaoferowano mi tę pracę, a ja od razu się zgodziłem - dodał szkoleniowiec klubu, w którym grają Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.

"Bardzo się cieszę z postawy Roberta - mówi Lucas Barrios ?