Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Złośliwa tyrada van Persiego. "Niech się zamkną i grają"

Napastnik reprezentacji Holandii i Arsenalu Londyn Robin van Persie ostro skrytykował styl, w jakim grają jego rywale z Barcelony i Chelsea Londyn. 27-latek nie znosi, jak sam to określił, skarżenia się piłkarzy arbitrom. - Niech się, k***, zamkną i zaczną grać - oburza się Holender. To nie pierwsze oskarżenia piłkarza pod adresem tych drużyn.
Arsenal Londyn odpadł z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów po kontrowersyjnej porażce w dwumeczu z Barceloną w 1/8 finału. Robin van Persie już po zakończeniu sezonu postanowił podzielić się kilkoma zjadliwymi komentarzami pod adresem triumfatorów Champions League. - Zawsze biegną do sędziego i proszą, by ten ukarał kartką piłkarza rywali. Próbują wrobić kolegów! Bardzo mnie to drażni - mówił o Hiszpanach van Persie. - Kibice naprawdę nie mają ochoty na oglądanie takich rzeczy.

Podobnego zdania Holender jest o graczach najgroźniejszych rywali w Premier League piłkarzy Chelsea. - Oni też zawsze się skarżą arbitrom. Naprawdę nie mogę tego zrozumieć. Zamknijcie się, k*** i skupcie się na grze - skwitował 27-latek.

To nie pierwszy raz, gdy napastnik Arsenalu, uderza w ten sposób w graczy Barcelony i Chelsea. W marcu, gdy Holender dostał kontrowersyjną czerwoną kartkę w meczu z Katalończykami mówił w mediach. - Piłkarze Barcelony mają tendencję do skarżenia się na wszystko, co dzieje się na murawie. Rozczarowałem się tym, że praktykują to, co na boiskach Premier League robią piłkarze Chelsea.

Bez adminów. Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?