Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Arsenal chce "ukraść" Realowi Pablo Sarabię

Działacze Arsenalu Londyn chcą pozyskać Pablo Sarabię, 18-letniego piłkarza rezerw Realu Madryt. Królewscy robią wszystko, aby zatrzymać u siebie utalentowanego zawodnika.
Pablo Sarabię Arsenalowi polecił ich skaut w Hiszpanii Francis Cagigao, który w przeszłości pomógł pozyskać Kanonierom Cesca Fabregasa z FC Barcelony. Grający na pozycji ofensywnego pomocnika, lub lewoskrzydłowego zawodnik obecnie jest piłkarzem rezerw Realu Madryt. W tym sezonie udało mu się jednak zaliczyć debiut w pierwszej drużynie Królewskich w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Auxerre.

Real dowiedział się już o zainteresowaniu Arsenalu Sarabią i próbuje piłkarza zatrzymać. - Niektóre kluby obserwują Sarabię i Real o tym wie. Mój podopieczny chciałby odnosić sukcesy z Realem i po zakończeniu sezonu spotkamy się z działaczami Królewskich w sprawie nowego kontraktu - powiedział agent piłkarza.

Kolejny hiszpański talent w Arsenalu?

W ostatnich latach Arsenal Londyn upodobał sobie młodych piłkarzy z Hiszpanii. Najgłośniejszym pozyskanym nazwiskiem jest oczywiście Cesc Fabregas, który jako 16-latek przeniósł się do Londynu z FC Barcelony. W tym roku, również z Barcelony, Kanonierzy "wyciągnęli" 16-letniego Jona Miguela Torala Harpera. Zobacz jak potrafi grać Harper na Zczuba.tv.

Berlusconi namówi do powrotu Paolo Maldiniego? ?