Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Niejasna przyszłość Rooney'a w Manchesterze

Jak donosi portal metro.co.uk, powołując się na gazetę News of the World, znów doszło do zgrzytu na linii Wayne Rooney - Alex Ferguson. Gwiazdor United miał podobno narzekać na obecną jakość zespołu. Według angielskich źródeł Szkot myśli o sprzedaży gracza w najbliższym okienku transferowym.
Pod koniec zeszłego roku Anglik był bliski odejścia z zespołu Czerwonych Diabłów. Nie dość, że za pozaboiskowe wybryki spłynęła na niego fala krytyki ze strony fanów, to na dodatek naraził się Fergusonowi za ocenianie umiejętności swoich kolegów z zespołu.

Napiętą sytuację zakończyło, a przynajmniej opanowało podpisanie przez snajpera nowego, lukratywnego kontraktu. Jednak jak podaje News of the World, lepsze zarobki uciszyły Rooney'a tylko na moment. Konflikt pomiędzy Anglikiem i szkockim trenerem miał rozgorzeć na nowo po przegranej 1:3 z Liverpoolem, kiedy obaj panowie pokłócili się w szatni.

News of the World powołuje się w tej sprawie na osobę powiązaną z klubem. - Rooney znów zaczął narzekać na skład, a Ferguson powiedział mu, że zamiast krytykować innych, ma spojrzeć na siebie. Trener nie jest zadowolony z roli jaką pełni w zespole gwiazdor - mówi informator.

Liga Angielska. Arsenal bez pucharów ?