Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Szczęsny wierzy w mistrzostwo

Bramkarz Arsenalu Londyn Wojciech Szczęsny wierzy, że jego zespół jest w stanie przegonić Manchester United i zdobyć w tym sezonie mistrzostwo Anglii.
Szczęsny obecnie jest kontuzjowany. Urazu zwichnięcia palca doznał w meczu Ligi Mistrzów z FC Barceloną. Będzie pauzował przez sześć tygodni. Na razie bramki Arsenalu strzeże Manuel Almunia.

Obecny tydzień był dla Kanonierów bardzo nieudany. Odpadli z Ligi Mistrzów po meczach z FC Barceloną, a z Pucharu Anglii wyeliminował ich Manchester United. Wcześniej przegrali mecz finałowy Carling Cup z Birmingham. Triumf w Premier League jest ich ostatnią szansą na trofeum w tym sezonie.

- Wiem, że ludzie mówią o naszych porażkach, ale nie interesuje mnie to. Naszą odpowiedzią na krytykę będzie dobra gra. Jesteśmy pewni siebie, wiemy, że jesteśmy dobrą drużyną i wierzymy w zdobycie mistrzostwa - powiedział Szczęsny.

- Podbudowała nas ostatnia porażka Manchesteru w lidze. Musimy to wykorzystać i ich dogonić. Na szczęście gramy jeszcze z nimi na Emirates - dodał.

Arsenal do prowadzącego w Premier League Manchesteru United traci trzy punkty, ale ma o jeden rozegrany mecz mniej.

Van der Sar po raz kolejny potwierdza odejście z Manchesteru United ?


Więcej o: