Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Piłkarz Manchesteru United wyrzucony z hotelu

21-letni obrońca Manchesteru United Chris Smalling został wyrzucony z hotelu, po tym jak do białego rana trwała zorganizowana w jego pokoju suto zakrapiana alkoholem impreza. Kilka godzin wcześniej piłkarz biegał jeszcze po boisku w przegranym przez Czerwone Diabły spotkaniu z Chelsea.
Jak donosi angielski Daily Mail, zawodnik United bawił się w londyńskim hotelu między innymi w towarzystwie pijanych dziewczyn. Rozrywka jaką sobie wybrał nie należała do najtańszych. Doba w May Fair Hotel kosztuje aż 2000 funtów. Dodatkowo goście Smallinga korzystali z serwisu hotelowego. Do swojej dyspozycji zażyczyli sobie kilka butelek wódki, Amaretto oraz frytki i hamburgery.

Podczas trwającej do 4:30 nad ranem imprezy inni goście wielokrotnie skarżyli się na hałas dochodzący z pokoju Smallinga. Na nic zdały się liczne próby ucieszenia rozbawionego towarzystwa. W wyniku balangi zniszczona została szafa w pokoju piłkarza.

Miarka w końcu się przebrała.

Imprezę postanowiono przerwać, piłkarz został wyrzucony i niemal natychmiastowo nałożono na niego dożywotni zakaz wstępu na teren hotelu - pisze gazeta.

Informację potwierdził rzecznik placówki, który dodał, że "goście zachowujący się w taki sposób, nie są u nich mile widziani".

Kilka godzin wcześniej Smalling brał udział w hitowym spotkaniu Premier League przeciwko Chelsea Londyn. W tym meczu dostał jedną z nielicznych w tym sezonie szans od Alexa Fergusona. Występu nie może jednak zaliczyć do udanych. Manchester przegrał 1:2, a Smalling spowodował rzut karny, po którym Frank Lampard zapewnił londyńczykom trzy punkty.

Chelsea się podniosła. Manchester United się podniesie? »


Więcej o: