Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Giggs przedłużył kontrakt z MU

Pomocnik Manchesteru United Ryan Giggs przedłużył kontrakt z klubem na kolejny rok. Jego gra przez kolejne lata nie była tak pewna, ponieważ wielu jego rodaków chciało widzieć Walijczyka w roli selekcjonera reprezentacji.
- Wszystko czego chciałem, to grać dla Manchesteru United. Mam szczęście, że gram tu już 20 lat. To cudowne uczucie, gdy wiesz, że masz swój udział w sukcesach MU. Mogę jeszcze pomóc, jak na boisku, tak i poza nim. Trwa teraz dobry okres, do zespołu przyszło dużo utalentowanej młodzieży - cytuje Giggsa oficjalny portal Manchesteru United.

Pierwszy kontrakt z Manchesterem United Giggs podpisał w 1990 roku, a zadebiutował w ich barwach w marcu 1991 roku jako 17 latek. Na koncie 37-latka jest 158 bramek w 862 spotkaniach. Walijczyk 11 razy wygrywał z klubem mistrzostwo Anglii, dwukrotnie zwyciężał w Lidze Mistrzów, czterokrotnie triumfował w Pucharze Anglii i trzykrotnie w Pucharze Ligi Angielskiej. Ma też na koncie tytuły zdobywcy Superpucharu Europy, Pucharu Interkontynentalnego i Klubowego Mistrzostwa Świata.

Giggs nie chce kończyć kariery ?