Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Les Ferdinand kwestionuje sprowadzenie Beckhama

Członek sztabu trenerskiego, a w przeszłości wybitny piłkarz Tottenhamu Hotspur Les Ferdinand obawia się, że transfer Davida Beckhama do zespołu może podzielić piłkarzy i wprowadzić złą atmosferę. Nie mniej jednak nie podważa decyzji pierwszego trenera zespołu: - Harry widzi w nim to, czego teraz potrzebujemy - mówi były napastnik.
Londyńczycy od dłuższego czasu próbują sprowadzić do klubu Davida Beckhama, chce też tego sam Anglik, ale obie strony czekają jeszcze na zgodę klubu Beckhama w MLS Los Angeles Galaxy. Ferdinand boi się sytuacji, w której popularny "Becks" stanie się problemem, a nie wzmocnieniem.

- Reakcje piłkarzy będą podzielone. Niektórzy będą się zastanawiać, co on w ogóle może nam dać? - powiedział Ferdinad dla "Daily Star". - Harry (Redknapp) wierzy, że David jest w stanie wnieść coś do zespołu. Nie tylko na boisku, jest zawodowcem i może być dla innych piłkarzy przykładem. Ciekawe jak trenuje i się motywuje. Można się zastanawiać nad tym co 35-latek może dać zespołowi, ale jego profesjonalizmu nie można podważyć - mówił o Beckhamie Ferdinand.

David Beckham już dołączył do Tottenhamu i trenuje z zespołem, ale decyzja Galaxy odnośnie jego wypożyczenia do końca lutego jeszcze nie zapadła.

Trener Walijczyków prosi o pomoc Ryana Giggsa »


Więcej o: