Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Beckham kontuzjowany podczas pierwszego treningu

David Beckham przerwał swój pierwszy trening w Tottenhamie Hotspur, do którego został wypożyczony na dwa miesiące z amerykańskiego Los Angeles Galaxy. Były kapitan reprezentacji miał pewne problemy z nogą, jednak wciąż nie wiadomo czy sprawa jest poważna. Pojawiają się informacje, że był to tylko pęcherz na jego nodze, ale także, że może to być coś groźniejszego.
Zobacz jak Beckham trenuje z Tottenhamem - na Z Czuba.tv ?

Do urazu doszło we wtorek, gdy Beckham zatrzymywał się, by przyjąć piłkę. Miał wówczas jakieś problemy z nogą i na pewien czas zszedł z boiska. Po zakończonym treningu nie było żadnego komunikatu z gabinetu zabiegowego, czy kontuzja jest poważna czy nie.

Pojawiły za to plotki, jakoby piłkarz wybrał się wieczorem na zapobiegawcze prześwietlenia, po tym jak opuścił centrum treningowe Tottenhamu. Zrobiono to, by upewnić się, że z jego kolanem lub stawem skokowym jest wszystko w porządku.

Najświeższe doniesienia ze źródła zbliżonego do Beckhama sugerują, że sam piłkarz był zdania, że jest to coś więcej niż tylko pęcherz. Przypomnijmy, że na początku ubiegłego roku, gdy pomocnik był na wypożyczeniu w Milanie, doznał kontuzji ścięgna Achillesa, która wykluczyła go z udziału w afrykańskim mundialu.

Niezależnie, czy Beckham ma problemy zdrowotne czy nie, i tak może nie zagrać w niedzielę przeciwko swojemu byłemu klubowi - Manchesterowi United. Nie dojdzie do tego, jeśli do tego czasu nie zostanie zawarta umowa pomiędzy Tottenhamem, a Los Angeles Galaxy.

Pierwszy trening Beckhama w Tottenhamie - zobacz zdjęcia ?