Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Fabiański bez winy, ale nieprzekonujący

- Nieprzekonujący - napisał o występie Łukasza Fabiańskiego w meczu Arsenalu z Tottenhamem (2:3) serwis skysports.com i ocenił Polaka na 6/10. - Nie można winić go za stracone gole - to opinia goal.com, który także przyznał Polakowi notę 6/10.
Tak grał Łukasz Fabiański - zobacz na Zczuba.tv

Arsenal prowadził po pierwszej połowie w derbach Londynu z Tottenhamem 2:0, by w drugiej stracić trzy bramki i polec 2:3. W bramce "Kanonierów" cały mecz rozegrał Łukasz Fabiański, ale nie zawinił przy żadnej z bramek. Była to pierwsza wygrana Spurs z Kanonierami od 17 lat - czytaj relację z meczu.

Serwisy poświęcone tematyce sportowej - skysports.com i goal.com - także nie obwiniają Polaka za przepuszczone strzały. Skysports przyznał reprezentantowi Polski notę 6 w dziesięciopunktowej skali, a opisując jego występ użył tylko jednego słowa: "nieprzekonujący".

Na identyczną ocenę Fabiański zasłużył w opinii dziennikarzy goal.com, ale opis jego występu jest bardziej przychylny. "Piąstkował przekonywująco, na linii zachowywał się także bardzo dobrze. Tym razem nie można obwiniać Polaka za stracone gole".

Graczem meczu według goal.com został niesamowity Gareth Bale (Tottenham) - otrzymał ocenę 8. Z kolei skysports.com na ósemkę ocenił Williama Gallasa (również Tottenham).

Za pewny siebie - mówią o Szczęsnym