Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Mancini: Rooney zostanie w ManU

- On jest bardzo ważnym graczem dla Manchester United. Sądzę, że zostanie w drużynie - mówi trener Manchester City Roberto Mancini
Od kiedy pojawiła się wiadomość o odejściu Rooneya z Manchester United, spekulacja na temat jego nowego angażu posypały się lawinowo. Wayne Rooney, byłby korzystnym nabytkiem dla niemal każdego klubu, który byłoby stać na opłacenie wielomilionowego transferu.

- Każdy trener chciałby mieć w składzie takiego gracza. - powiedział Jose Mourinho, dodając, że jeśli faktycznie miało by dojść do sprzedaży Anglika, chciałby o tym wiedzieć.

Chęć grania z Rooneyem w zespole wyrazili także Nicolas Anelka i Salomon Kalou. - Rooney jest świetnym graczem. Wszyscy o tym wiedzą. Jeśli będzie chciał przejść do Chelsea, będzie tu mile widziany. Nie jestem jednak menadżerem - mówi Anelka.

Jednak równie często pojawiają się głosy, że Rooney powinien zostać w Manchester United.. Trener Manchester City Roberto Mancini powiedział - On jest bardzo ważnym graczem dla Manchester United. Sądzę, że zostanie w drużynie.Sam Ferguson mówił, że nie może uwierzyć w decyzję Waynea. Bez wątpienia postara się zatrzymać go w drużynie.