Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Alex Ferguson: Nie rozumiem, ale Rooney chce odejść

- Jesteśmy tak oszołomieni jak nikt, kto znalazłby się w takiej sytuacji. Kompletnie nie rozumiem dlaczego on chce odejść - powiedział na konferencji prasowej menadżer Manchesteru United Alex Ferguson.
Najlepszy serwis o Lidze Mistrzów na Sport.pl ?

Ferguson potwierdził to, o czym mówiło się od kilku dni. Kilka dni temu Wayne Rooney zaprzeczył słowom menadżera Manchesteru United, który tłumaczył brak wystawienia go w meczu z Sunderlandem drobną kontuzją. Rooney w przerwie meczu reprezentacji Anglii z Czarnogórą stwierdził, ze mógł grać. - Nie wiem dlaczego on mówi takie rzeczy. Obydwaj dobrze wiemy, że badania wykazały kontuzję. Potwierdził to w wywiadzie dla telewizji Sky. Nigdy nie miałem z nim, żadnej sprzeczki. Ale jest jasne że bardzo chce odejść - powiedział na konferencji przed meczem Ligi Mistrzów z Bursasporem trener Manchesteru.

Rooney od kilku miesięcy jest w słabszej formie. Zawiódł na mundialu i nie strzela goli dla Manchesteru. W dodatko jego głowę zajmują problemy małżeńskie. Kilka tygodni temu prostytutka ujawniła, ze regularnie spotykała się z piłkarzem, gdy jego żona była w ciąży.


- Mam wrażenie, że cały czas musimy rozmawiać, bo to po prostu świetny piłkarz. Pomagaliśmy mu jeśli chodzi o jego życie prywatne. Jestem oszołomiony dlaczego on chce odejść z tak utytułowanego klubu jak Manchester United - powiedział menadżer MU. Dodał, że prezes David Gill jest gotów przedstawić napastnikowi warunki kontraktu, które w jakimkolwiek innym klubie będą trudne do przebicia.

Ferguson powiedział, że Rooney nie zagra w środowym meczu Ligi Mistrzów z Bursasporem z powodu kontuzji kostki.

City daje 100 mln funtów za Wayne'a Rooneya ?