Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Giggs znów kontuzjowany

2 : 2
Informacje
Premier League 2010/11 - 8. kolejka
Sobota 16.10.2010 godzina 16:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Manchester United
2
0
2
West Bromwich
0
2
2
Składy i szczegóły
Manchester United
Bramki:
Hernandez (5.), Nani (25.)
Kartki:
Gibson - żółta
Skład:
Van der Sar - Rafael, Ferdinand, Vidic, Evra - Nani, Carrick (71. Scholes), Anderson (72. Rooney), Giggs (43. Gibson) - Berbatow, Hernandez
West Bromwich
Bramki:
Evra (50. - samobój), Tchoyi (55.)
Kartki:
Shorey, Carson - żółta
Skład:
Carson - Jara, Tamas, Olsson, Shorey - Mulumbu, Scharner, Brunt, Morrison (86. Dorrans), Tchoyi (69. Thomas) - Fortune (78. Bednar)
Ryan Giggs wrócił na boisko po dwóch tygodniach przerwy spowodowanej kontuzją ścięgna udowego. Zdążył zagrać tylko 40 minut w meczu z West Bromwich, po czym uraz mu się odnowił.
36-latek w 43 minucie meczu z West Bromwich musiał zejść z boiska. Było to tym bardziej bolesne dla Alexa Fergusona, że nie miał na ławce nominalnego skrzydłowego i wpuścił Darrona Gibsona. Manchester, po błędzie Edwina Van der Sara, nieoczekiwanie zremisował mecz 2:2.

- Strata Ryana to dla nas poważny problem. Ponownie uszkodził sobie ścięgno udowe - potwierdził Ferguson. - Nabawił się urazu w meczu z Boltonem, ale trenował cały ostatni tydzień i radził sobie bardzo dobrze. Teraz jednak uraz się odnowił, i możliwe, że będziemy mu musieli dać więcej czasu na dojście do siebie - dodał trener United.

Z Manchesteru odejdzie Wayne Rooney? >