Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Hodgson: Torres przechodzi kryzys pewności siebie

- Psychicznie jest teraz trochę słabszy. Myślę, że potrzebuje gola lub dwóch, by z powrotem odzyskać pewność siebie - powiedział trener Liverpoolu Roy Hodgson o swoim najlepszym napastniku Fernando Torresie.
Typuj wyniki Premier League

Liverpool ma już nowych właścicieli, ale przejęcie przez Amerykanów z NESV nie odmieniło pogrążonego w kryzysie zespołu. W niedzielę The Reds przegrali z Evertonem 0:2 i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Premier League.

Słabe wyniki klubu to w dużej mierze efekt nieskuteczności napastników, w tym największej gwiazdy drużyny, Fernando Torresa. Hiszpan w 10 meczach tego sezonu zdobył tylko jedną bramkę.

- Fernando przechodzi zły czas, jego pewność siebie jest niska. Psychicznie jest teraz trochę słabszy. Myślę, że potrzebuje gola lub dwóch, by z powrotem odzyskać pewność siebie - przyznaje trener Roy Hodgson. Nie krytykuje jednak swojego najlepszego napastnika. - Nie mam wątpliwości odnośnie jego występu. Gdyby wykorzystał szansę w końcówce, mogła się ona stać katalizatorem którego potrzebował, aby znów grać tak jak potrafi najlepiej - dodał.

Trener Liverpoolu zdaje sobie sprawę, że na wzmocnienia nie może na razie liczyć.

- Do styczniowego okienka transferowego mamy jeszcze dwa i pół miesiąca i sporo meczów do rozegrania. Mamy w składzie takich zawodników jakich mamy, mam nadzieję, że wygrają część z nich - zakończył optymistycznie Hodgson.

Z nowym szefem są na dnie - kłopoty Liverpoolu ?